O nas

Dowiedz się kim jesteśmy

Jako zespół psychologów i psychoterapeutów integrujemy sposoby pracy wykorzystywane w różnych kierunkach psychoterapeutycznych. Szczególnie dbamy o to, aby formy świadczonej przez nas pomocy były dopasowane do potrzeb i problemów osób, z którymi pracujemy. Psychoterapię traktujemy jako  spotkanie, w którym klient jest ekspertem w wiedzy o sobie.

Autentyczna, pełna akceptacji i empatii relacja terapeutyczna jest dla nas równie ważna, jak skuteczność podejmowanych działań. Dlatego też naszą wiedzę i doświadczenie chętnie pogłębiamy na regularnych szkoleniach i superwizjach. W pracy kierujemy się kodeksem etyki Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. W naszym gabinecie dbamy o  kameralną atmosferę podnoszącą komfort pracy. Obowiązuje nas zasada poufności, dlatego naszym klientom gwarantujemy całkowitą dyskrecję.

Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu: psychoterapii indywidualnej i grupowej osób dorosłych i młodzieży, terapii par oraz warsztatów i treningów z zakresu komunikacji, asertywności oraz radzenia sobie ze stresem.

Serdecznie zapraszamy!